a

Akdeniz Belediyesinden İhtiyaç Sahibi Ailelere Gıda Yardımı

Mersin Akdeniz Belediyesi, Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmak amacıyla binlerce gıda yardım paketleri ulaştırdı.

Mersin Akdeniz Belediyesi, Ramazan Ayı dolayısıyla Akdeniz ilçesi genelindeki dar gelirli ailelere  binlerce gıda yardım paketleri ulaştırdı.

“İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Başkan Mustafa Gültak konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Her zaman olduğu gibi Ramazan Ayı’nda da vatandaşlarımızın yanında olmayı sürdürüyoruz. Böylesi önemli günlerde dayanışmanın ve yardımlaşmanın daha büyük bir önem taşıdığı kanaatindeyim. Bizler üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmanın huzurunu taşıyoruz. Bu bağlamda hayırsever vatandaşlarımızın katkısını da göz ardı etmek mümkün değildir. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah her birinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

“İYİLİK, PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR”

Başkan Gültak; “Bu sene yine Akdeniz’deki dezavantajlı ailelerimize ulaştırmak üzere temel gıda maddelerinin bulunduğu gıda paketlerimiz ekip arkadaşlarımızın yardımıyla sevk edildi. Desteğimiz, muhtarlarımız ve sivil toplum örgütlerimizin ulaştırdığı listeler ile belediye bünyesindeki datalarımız dikkate alınarak yapılmıştır. İyilik paylaştıkça çoğalır. Bizler vatandaşlarımızın yalnızca dualarına talibiz. Herkesin Ramazan’ı mübarek olsun” diye konuştu.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0