a

ESOB Temmuz Ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısını Gerçekleştirdi

Bünyesinde kurulu 69 meslek odası ve 55 bin üyesiyle kentin en büyük meslek kuruluşu olan Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (Mersin ESOB) Temmuz ayı olağan yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

 

 

Birlik Hizmet binası Yönetim Kurulu toplantı Salonunda Birlik Başkanı Veysel Sarı Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Başkanvekilleri Nihat Dağdelen ve Uçal Mavili, Yönetim Kurulu üyeleri Duran Şen, Halil Metik, Ali Tavman, Doğan Gündüz, Faruk Dalkılıç ve Genel Sekreter Yasemin Durmuş katılım gösterdi.

Temsil ettikleri esnaf ve sanatkarların hak ve menfaatlerinin korunması, tespit edilen güncel ve genel sorunların masaya yatırılarak çözüm yolları konularında fikir alış verişinde bulunularak, etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısında gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Birlik Başkanı Veysel Sarı, yönetim kurulu toplantısını birlik, beraberlik içerisinde huzurlu bir şekilde gerçekleştirdiklerini belirterek, gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlandığı toplantının hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0