a

Mersin’de 60 Yeni Personel Alınacak Başvurular Başladı

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Denizkızı Turizm A.Ş. aracılığıyla 50 plaj görevlisi ve 10 cankurtaran alacak. Başvurular 13-15 Haziran 2024 tarihleri arasında.

 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan yeni iş ilanına göre toplam 60 istihdam yapılacak. 50 plaj görevlisi 10 cankurtaran ünvanlarında alım yapılacak.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olan Denizkızı Turizm A.Ş., yaz sezonunda plajlarda hizmet vermek üzere 60 plaj görevlisi alacağını duyurdu. Bu alımların 50’si daimi, 10’u ise geçici statüde olacak. Kimler Başvurabilir?

Başvurular için herhangi bir deneyim veya eğitim şartı aranmıyor. Ekip çalışmasına yatkın ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek herkes başvuruda bulunabilir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Adaylar başvurularını 13 Haziran – 15 Haziran 2024 tarihleri arasında “[email protected]” e-posta adresi üzerinden gerçekleştirebilirler.

Çalışma Şartları Nelerdir?

Plaj görevlileri, Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm A.Ş.’nin Erdemli ve Silifke ilçelerindeki plajlarında görevlendirilecekler. Çalışma saatleri 08.00-18.00 arası olacak.

Neden Denizkızı Turizm A.Ş.’de Çalışmalısınız?

Denizkızı Turizm A.Ş., Mersin’in gözde plajlarında hizmet veren, köklü bir turizm şirketidir. Çalışanlarına dinamik bir ortamda, keyifli bir yaz sezonu geçirme fırsatı sunmaktadır.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0