a

Silifke’deki Gençlik Kampları Yıl Sonunda Açılacak

Mersin Silifke’de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapımı devam eden gençlik kampları bu yılın sonlarına doğru faaliyete geçeceği bildirildi.

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu Mersin’de incelemelerde bulunarak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tayyip Kahyaoğlu, Daire Başkanı Ahmet Cemil Bedir ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir ile birlikte ilk olarak Silifke Kapızlı’da bulunan Özel İdare, Yıldırım Beyazıt, Maliye, Mehmet Akif Ersoy, Fatih Sultan Mehmet ve 23 Nisan Gençlik kaplarında yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Silifke'deki Gençlik Kampları Yıl Sonunda Açılacak 1 - silifkedeki genclik kamplari yil sonunda acilacak 2

Türkiye’nin en büyük deniz kaplarına sahip olan Mersin’in çok önemli bir yeri olduğunu belirten Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu, “Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı 3 kilometrelik eşsiz sahile sahip, bin 500 kapasiteli Mavi Deniz Gençlik Kamplarımızda yapılan çalışmaları yerinde inceledik. Tadilatları devam eden 3 kampımız bu yıl kamp dönemine yetişecek. Pandemi kurallarına uygun bir şekilde açmayı planladığımız gençlik kamplarımızda gençlerimizi bir kardeşlik ikliminde ağırlamayı hedefliyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen projelerimizle geleceğimizin teminatı gençlerimizin, hayallerine ulaşmalarını sağlamak adına daha cazip ve çekici hale getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca Mersin Merkez ve taşra da yapılmasını planlanan gençlik merkezleri ve genç ofis çalışmalarına bir an önce başlayacağız.” dedi.

Gençlik kamplarında yaptığı incelemelerin ardından Servet Tazegül Spor Salonu’nda hizmet, şube, ilçe, gençlik merkezleri müdürleri ve gençlik liderleri ile toplantı da buluşan, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu, Mersin’de yaşayan geçmişi ve yaşadıklarına dair pek bilgi bulunmayan “Ankara Beni Bulsun” diyerek İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatı ile kimliği çıkartılan, Cihangir Reis olarak da adlandırılan Cihangir Göktaş ile buluşarak keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.
Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu, Mersin’de yaptığı temas ve incelemelerin ardından ilimizden ayrıldı.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0